CAMPIONAT 2019-2020 OCTUBRE - General


GRUP - 1

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Samuel Cervera Camps

Kiko Ruiz Delgado
9 3 3 0 0
2
Toni Guixa Marti

Sara Muntane Poch
4 2 1 0 1
3
Joan Serra Muset

JORDI SERRA MUSET
2 2 0 0 2
4
Sergi Vila Martinez

Eduard Burgès Fernández
1 1 0 0 1
5
Joan Dalmases Forn

Joana Pareja
0 0 0 0 0



Jornada 1
Del 17/09/2019 al 31/10/2019

- Joan Serra Muset
- JORDI SERRA MUSET
Vs
- Samuel Cervera Camps
- Kiko Ruiz Delgado
Pàdel 1
28/10/2019 20:30

2-6 / 0-6


- Toni Guixa Marti
- Sara Muntane Poch
Vs
- Joan Dalmases Forn
- Joana Pareja
Pàdel 1
30/10/2019 20:00


Jornada 2
Del 17/09/2019 al 31/10/2019

- Joan Serra Muset
- JORDI SERRA MUSET
Vs
- Toni Guixa Marti
- Sara Muntane Poch
Pàdel 1
09/10/2019 20:00

4-6 / 6-2 / 5-7


- Sergi Vila Martinez
- Eduard Burgès Fernández
Vs
- Samuel Cervera Camps
- Kiko Ruiz Delgado
Pàdel 1
21/10/2019 19:00

3-6 / 0-6


Jornada 3
Del 17/09/2019 al 31/10/2019

- Joan Serra Muset
- JORDI SERRA MUSET
Vs
- Sergi Vila Martinez
- Eduard Burgès Fernández


- Joan Dalmases Forn
- Joana Pareja
Vs
- Samuel Cervera Camps
- Kiko Ruiz Delgado


Jornada 4
Del 17/09/2019 al 31/10/2019

- Joan Dalmases Forn
- Joana Pareja
Vs
- Sergi Vila Martinez
- Eduard Burgès Fernández


- Samuel Cervera Camps
- Kiko Ruiz Delgado
Vs
- Toni Guixa Marti
- Sara Muntane Poch
Pàdel 1
20/10/2019 19:00

6-2 / 6-3


Jornada 5
Del 17/09/2019 al 31/10/2019

- Joan Serra Muset
- JORDI SERRA MUSET
Vs
- Joan Dalmases Forn
- Joana Pareja


- Toni Guixa Marti
- Sara Muntane Poch
Vs
- Sergi Vila Martinez
- Eduard Burgès Fernández





GRUP - 2

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Samuel Cervera Camps

Roc Cervera Jorba
6 2 2 0 0
2
Mariona Guixà Martí

Alvaro Gil Lopez
4 2 1 0 1
3
Toni Cos mateu

Alexis Andreu Gràcia
2 2 0 0 2
4
David Arana Torras

fructu gonzalez buceta
0 0 0 0 0



Jornada 1
Del 17/09/2019 al 31/10/2019

- Mariona Guixà Martí
- Alvaro Gil Lopez
Vs
- Samuel Cervera Camps
- Roc Cervera Jorba
Pàdel 1
28/09/2019 09:30

1-6 / 2-6


Jornada 2
Del 17/09/2019 al 31/10/2019

- Toni Cos mateu
- Alexis Andreu Gràcia
Vs
- Mariona Guixà Martí
- Alvaro Gil Lopez
Pàdel 2
30/10/2019 21:30

6-2 / 4-6 / 4-7


Jornada 3
Del 17/09/2019 al 31/10/2019

- Toni Cos mateu
- Alexis Andreu Gràcia
Vs
- Samuel Cervera Camps
- Roc Cervera Jorba
Pàdel 1
18/10/2019 19:30

1-6 / 1-6


Jornada 4
Del 17/09/2019 al 31/10/2019

- David Arana Torras
- fructu gonzalez buceta
Vs
- Toni Cos mateu
- Alexis Andreu Gràcia


- David Arana Torras
- fructu gonzalez buceta
Vs
- Mariona Guixà Martí
- Alvaro Gil Lopez


- David Arana Torras
- fructu gonzalez buceta
Vs
- Samuel Cervera Camps
- Roc Cervera Jorba





GRUP - 3

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP
1
Josep Ferrer muset

Gloria Ferrer muset
9 3 3 0 0
2
Jordi ok Jaén luna

Pol Jaén roca
7 3 2 0 1
3
Eva Jorba Franquesa

OSCAR VISA CALAVERA
2 2 0 0 2
4
Oriol Arana garcia

OSCAR VALERO ALVAREZ
2 2 0 0 2



Jornada 1
Del 17/09/2019 al 31/10/2019

- Oriol Arana garcia
- OSCAR VALERO ALVAREZ
Vs
- Eva Jorba Franquesa
- OSCAR VISA CALAVERA


- Josep Ferrer muset
- Gloria Ferrer muset
Vs
- Jordi ok Jaén luna
- Pol Jaén roca

6-3 / 7-5


Jornada 2
Del 17/09/2019 al 31/10/2019

- Oriol Arana garcia
- OSCAR VALERO ALVAREZ
Vs
- Josep Ferrer muset
- Gloria Ferrer muset
Pàdel 1
27/10/2019 19:00

1-6 / 6-7


- Jordi ok Jaén luna
- Pol Jaén roca
Vs
- Eva Jorba Franquesa
- OSCAR VISA CALAVERA
Pàdel 1
06/10/2019 11:00

6-4 / 6-2


Jornada 3
Del 17/09/2019 al 31/10/2019

- Oriol Arana garcia
- OSCAR VALERO ALVAREZ
Vs
- Jordi ok Jaén luna
- Pol Jaén roca
Pàdel 1
12/10/2019 11:00

1-6 / 0-6


- Eva Jorba Franquesa
- OSCAR VISA CALAVERA
Vs
- Josep Ferrer muset
- Gloria Ferrer muset
Pàdel 1
06/10/2019 19:00

4-6 / 4-6